Menu

Bestyrelse

Formand
ingen img
Kurt Nymand Pedersen
Næstformand + Kvinde Senior
ingen img
Torben Eriksen
Medlem
ingen img
Tom G. Jørgensen
Herre Senior Formand
ingen img
Michael Flindt
Old Boys
ingen img
Klaus Brandt
Børneformand
ingen img
Ulrich Hansen
Kampfordeler
profilepic
Peder V. Mogensen

Cafeteria

Bestyrer af Tutten
ingen img
Merete Larsen

Oversigt over klubbens trænere

Aldersgruppe ikke angivet



Træner
profil
Jens Erik Jensen


Holdleder
ingen pic
Torben Eriksen
Assistenttræner
ingen pic
Ulrich Hansen

U 14 drenge- Herrer

Holdleder
ingen pic
Flemming Thomsen

U 11 drenge- Herrer

Træner
profil
Julia Berg Nielsen
Assistenttræner
profil
Tom Moritzen

U-14 Piger- Kvinder

Træner
profil
Chenette Jensen

Flemløse OB70- Herrer

Holdleder
ingen pic
Tom G. Jørgensen


Træner
ingen pic
Ulrich Hansen


Træner
profil
Henning Juhl Nielsen
Holdleder
ingen pic
Flemming Thomsen
Kommende kampe
Januar 2018
27.
lørdag
11.12
Højby S & G
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Haarby Hallerne Hal 1
Flemløse BK
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
11.36
EGB
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Haarby Hallerne Hal 1
Flemløse BK
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
12.00
Flemløse BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Haarby Hallerne Hal 1
Marienlyst
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
12.24
Flemløse BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Haarby Hallerne Hal 1
OB (2)
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
12.42
Fraugde G & IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Haarby Hallerne Hal 1
Flemløse BK
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
13.00
Flemløse BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Haarby Hallerne Hal 1
Næsby BK
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
13.12
Flemløse BK
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Tarup/Paarup IF
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
13.36
Dalum IF (2)
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Flemløse BK
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
14.00
Ebberup IF (1)
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Flemløse BK
Haarby Hallerne Hal 1
27.
lørdag
14.24
Flemløse BK
Kvinder
U14
Inde - U14 pige B (2004) - 2. halvdel • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Fortuna Svendborg (1)
Haarby Hallerne Hal 1
28.
søndag
11.00
Sanderum BK
Herrer
U14
U14 drenge 11M VinterBOLD • Pulje 1
Vestfalen Stadion
FEH Fodbold
Vestfalen Stadion
28.
søndag
14.30
FEH Fodbold (2)
Herrer
U16
Futsal - U16 drenge FM finale Søn. 28. Jan. 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
FEH Fodbold (1)
Horne-Hallen
28.
søndag
15.20
SFF 2015
Herrer
U16
Futsal - U16 drenge FM finale Søn. 28. Jan. 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
FEH Fodbold (2)
Horne-Hallen
28.
søndag
15.45
Nr. Aaby IK
Herrer
U16
Futsal - U16 drenge FM finale Søn. 28. Jan. 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
FEH Fodbold (1)
Horne-Hallen
28.
søndag
16.10
FEH Fodbold (2)
Herrer
U16
Futsal - U16 drenge FM finale Søn. 28. Jan. 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
Nr. Aaby IK
Horne-Hallen
28.
søndag
16.35
FEH Fodbold (1)
Herrer
U16
Futsal - U16 drenge FM finale Søn. 28. Jan. 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
SFF 2015
Horne-Hallen